مجله گیم مارک

بهترین بازی های اکشن ps4

بهترین بازی های اکشن ps4

بهترین بازی های اکشن ps4 کدامند ؟

بهترین بازی های اکشن ps4 کدامند ؟ تعداد زیادی بازی اکشن مختلف در پلی استیشن 4 وجود دارد. اگر هر عنوان را در اینجا قرار دهیم، فهرستی بی پایان خواهد بود. با این اوصاف، اگر پلی استیشن 4 دارید و به دنبال توصیه هایی هستید، لیست ما را در زیر بررسی کنید. در اینجا برخی از توصیه‌های بازی ویدیویی اکشن مورد علاقه ما وجود دارد که می‌توانید همین الان برای پلی‌استیشن 4 انتخاب کنید.

 

Assassin’s Creed Odyssey

پس از عرضه بازی Assassin’s Creed Origins که بعد از این به آن خواهیم پرداخت، شاهد تغییرات کمی در گیم پلی Assassin’s Creed بودیم. نقشه‌ها به مراتب بزرگ‌تر بودند، مأموریت‌های بیشتری برای انجام دادن وجود داشت، و مبارزه‌های اکشن‌محور بیشتری وجود داشت. برای برخی، این یک تغییر خوشایند بود و به تعداد کمی از تازه واردان اجازه داد تا به IP بپیوندند، در حالی که برخی دیگر ممکن است یوبی‌سافت را به سبک قدیمی‌تر بازی‌های ویدیویی ترجیح دهند. با این اوصاف، Assassin’s Creed Odyssey بازیکنانی را در یونان باستان قرار می دهد که در آن شما نقش یک مرد یا زن جوان را به عنوان یک مزدور بزرگ می کنید. با این حال، این روایت بازیکنان را بر اساس سابقه خانوادگی، انگیزه‌های مذهبی و یک توطئه وارد خط داستانی می‌کند. همه اینها را در یک طرح انتقام جمع کنید و تقریباً Assassin’s Creed Odyssey را خواهید داشت.

 

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla آخرین قسمت از مجموعه Assassin’s Creed در زمان نوشتن این توضیحات است. بازی از همان سبک کلی دو بازی قبلی که ذکر شد پیروی می کند، بنابراین شما یک نقشه جهان باز بزرگ برای کاوش، غنیمت های مختلف برای برداشتن، و نبردهای پر اکشن برای شرکت در آن دارید. با این حال، این بار بازیکنان در حال قدم گذاشتن به وایکینگ هستند. زمانی که شما نقش اویور، یک مرد یا زن جنگجو را به عهده می گیرید، در حالی که سفری را برای گسترش قلمرو خود آغاز می کنید. به زودی متوجه می شوید که نیروهای ساکسون ممکن است سخت ترین رقابت شما باشند. در همین حال، قهرمان داستان با برادری نمادین ملاقات می کند، جایی که اهداف شما همسو می شوند. برخی از مکانیک‌های RPG در اینجا وجود دارد، بنابراین شما می‌توانید شخصیت را با مهارت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی که برای سبک گیم‌پلی شما جذاب است، پیشرفت دهید.

 

 

DOOM

Doom یک عنوان نمادین FPS است که اکنون برای قرن ها وجود داشته است. بازیکنان نقش Doom Guy را بر عهده می گیرند که او با انبوهی از جانوران اهریمنی که تلاش می کنند به زمین حمله کنند می جنگد. این مبارزه بسیار اکشن و وحشیانه در سراسر آن است. با این حال، در سال 2016 ما یک راه‌اندازی مجدد برای این سری بر روی پلتفرم‌های مدرن دریافت کردیم و این یک موفقیت بزرگ بود. این دقیقا همان چیزی است که از یک بازی Doom مدرن انتظار دارید. گیم‌پلی پر اکشن و دشمنان شیطانی را حفظ کرد تا با موسیقی هوی متال با همه افراد مبارزه کند تا آدرنالین را بالا نگه دارد. طرفداران به سرعت بازی را شروع کردند و در حالی که لحظات زیادی وجود داشت که باعث می شد ما بیشتر بخواهیم، توسعه دهندگان در id Software تصمیم گرفتند به جای پشتیبانی از این بازی با DLC، یک قسمت کاملاً جدید در مرحله بعدی ارائه کنند.

 

 

Far Cry 5

پنجمین قسمت اصلی فرنچایز Far Cry در ایالات متحده قرار گرفت. Far Cry 5 بازیکنان را به منطقه ای خیالی در مونتانا برد که از شهرهای مجاور منزوی بود. در اینجا بازی بازیکنان را در نقش معاونی قرار می دهد که با مجریان قانون دولتی برای دستگیری جوزف سید همکاری می کند. جوزف واعظی است که با هم گروهی فرقه مانند می ساخت و کنترل منطقه را به زور به دست می گرفت. هنگامی که در تلاش اولیه برای دستگیری جوزف سید همه چیز به سمت و سویی پیش می رود، بازیکنان در شهری رها می شوند که توسط فرقه سید کنترل می شود و در آنجا شروع به جمع آوری اعضای بیشتری می کنند یا هرکسی که با آنها مخالفت می کند بیرون می آورند. این یک سواری FPS وحشیانه با پایانی پیچیده است که نمی خواهید از دست بدهید. در همین حال، بازی در یک نقشه جهان باز تنظیم شده است که در آن بازیکنان این آزادی را دارند که انواع باس‌ها را بیرون بیاورند، به NPCها در رفع نیازهایشان کمک کنند و مناطقی از شهر را به افرادی که در آتش متقابل بین دولت محلی و جوزف گرفتار شده‌اند بازپس بگیرند.

 

 

God of War

بازی God of War با پلی استیشن 2 آغاز شد و طرفداران آنقدر این شخصیت خداکش را دوست داشتند که چندین قسمت را در پلی استیشن 2، پلی استیشن پرتابل و پلی استیشن 3 پخش کرد و ظاهراً داستان کریتوس را به پایان رساند. با این حال، چند سال بعد، زمانی که پلی استیشن 4 وارد بازار شد، ما با نمایش God of War آشنا شدیم، یک راه‌اندازی نرم برای این سری که در خط داستانی کریتوس ادامه داشت. ما اسطوره‌های یونانی را با اسطوره‌های اسکاندیناوی مبادله کردیم و به جای داشتن یک قهرمان خشمگین که به زندگی اهمیت زیادی نمی‌داد، داستانی به ما داده می‌شود که بر اساس آن کریتوس پسرش را بزرگ کرده است. این یک تغییر بزرگ در شخصیتی بود که در طول سال‌ها آن را می‌شناسیم و دوستش داریم و در حالی که کریتوس آموخته است خشم خود را هدایت کند، این شخصیت هنوز هم می‌تواند ضرب و شتم عظیمی را به هر دشمنی که ظاهر می‌شود وارد کند. این یک عنوان ضروری پلی‌استیشن 4 است و بازی‌ای است که می‌توانید آن را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید، بدون اینکه نیازی به بازی در سری بازی‌های ویدیویی قبلی داشته باشید.

 

 

Grand Theft Auto V

Rockstar Games به خاطر مجموعه Grand Theft Auto شناخته شده است. این سری بازی‌های اکشن ماجراجویی بالغ همیشه به زندگی جنایی می‌پردازد، چه با قهرمانی که به دنبال فرو رفتن عمیق‌تر در دنیای زیرین جنایتکار است یا کسی که سعی در فرار از آن دارد. با Grand Theft Auto V به ما سه قهرمان داده می شود تا کنترل آن را در دست بگیرند که حرکت جدیدی از Rockstar Games بود. هر شخصیت نقشی را در خط داستانی کمپین اصلی بازی داشت و طرفداران می‌توانستند در هر لحظه به سرعت بین شخصیت‌ها جابجا شوند. در مکانی پر جنب و جوش در شهر لس سانتوس در جهان باز، نه تنها تعداد زیادی ماموریت کمپین اصلی برای شرکت در آن وجود داشت، بلکه تعداد زیادی ماموریت جانبی و لحظات تصادفی در بازی ظاهر می شد که به بازیکنان محتوای زیادی برای انجام دادن می داد. . حتی یک مؤلفه آنلاین وجود دارد که محتوای بیشتری مانند مأموریت‌ها را برای شرکت با گروهی از دوستان اضافه می‌کند. در حالی که Grand Theft Auto V برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد، بازی Rockstar به هیچ وجه کند نمی کند زیرا آنها همچنان از مؤلفه آنلاین بازی پشتیبانی می کنند. ما در این مرحله کاملاً منتظر اعلام نسخه بعدی Grand Theft Auto هستیم، اما اگر بازی Grand Theft Auto V را از دست دادید، این بازی ارزش بازگشت و بازی امروز را دارد.

 

 

Horizon Zero Dawn

Guerrilla Games به خاطر عرضه فرنچایز Killzone برای سونی شناخته شد. آنها از سال 2004 این IP را مدیریت می کنند و عنوان FPS بسیار محبوبی بوده است. با این حال، در سال 2017 یک IP کاملاً جدید از این استودیو دریافت کردیم که یکی دیگر از انحصاری های پلی استیشن 4 بود که همه آن را انتخاب می کردند. Horizon Zero Dawn یک تغییر شدید از Killzone بود. با کنار گذاشتن ژانر FPS برای یک RPG اکشن جهان باز، عنوانی به ما داده شد که در آینده ای دور تنظیم شده است. سال ها پس از سقوط بشر، از دنیای امروزی که ما با آن آشنا هستیم کمی باقی مانده است. پوسته‌های شهرها توسط طبیعت تسخیر شده‌اند و آنچه از بشر باقی مانده به گروه‌های قبیله‌ای کوچک بازگشته است. از همه بهتر، به جای اینکه انسان اوج شکارچی باشد، اکنون جانوران مکانیکی بزرگی وجود دارند که مانند خودشان در دنیا پرسه می زنند. بازیکنان در حال بازی در نقش آلوی هستند، یک زن شکارچی جوان که زمانی که تازه متولد شده بود به عنوان یک طرد شده مشخص شده بود. آلوی که توسط یکی دیگر از اعضای مطرود گرفته شده بود، با تمام مهارت های مورد نیاز برای زنده ماندن در این دنیای خشن بزرگ شد. در نهایت، بازیکنان در تلاش هستند تا با هم ترکیب کنند که چرا او در کودکی از قبیله اخراج شده است در حالی که تلاش می‌کند جایگاه خود را در قبیله پس بگیرد.

 

 

Horizon Forbidden West

Horizon Zero Dawn یک موفقیت بزرگ بود که در آینده ای دور مدت ها پس از سقوط بشر اتفاق افتاد و بشریت را به زندگی در میان خود در گروه های قبیله ای کوچک رها کرد. این داستان عمدتاً حول محور آلوی می‌چرخد که در کودکی از قبیله‌اش تبعید شده بود، و در نتیجه، او به دنبال تلاشی می‌شود تا بفهمد به کجای این جهان تعلق دارد که جانوران مکانیکی غول‌پیکر بر آن تسلط دارند. اکنون یک قسمت جدید از بازی ویدیویی به نام Horizon Forbidden West داریم.

Aloy یک تلاش چالش برانگیز جدید برای انجام دارد. پس از اینکه طاعون جهان را فرا گرفت و همه موجودات زنده را به هلاکت رساند، بازیکنان باید به امید یافتن منبع این طاعون و نجات بشریت از نابودی به سواحل غربی سفر کنند. با این گفته، آلوی جانوران مکانیکی جدید و سایر قبایل متخاصم را پیدا می کند که کنترل این موجودات روباتیک را به دست گرفته اند و در عین حال ادعای قلمروهایی را دارند که او باید از طریق آنها بگذرد.

 

 

Just Cause 4

Just Cause 4 در حال حاضر آخرین قسمت از این فرنچایز است که می توانید آن را در پلی استیشن 4 انتخاب کنید. یک بار دیگر بازیکنان در نقش مامور Rico Rodrigeuz قرار می گیرند و بازی مانند بازی های قبلی بسیار اکشن عمل می کند. اقساط بازی های ویدیویی این بار به سولیس می رویم، کشوری خیالی در آمریکای جنوبی که بسیار مستعد داشتن شرایط آب و هوایی سخت است. دلیل بازدید ما این است که ریکو متوجه می شود که پدرش به نوعی درگیر با The Black Hand بوده است، ارتش خصوصی که معمولا توسط دیکتاتورهای مختلف تامین می شود. در جستجوی پاسخ، بازیکنان این سفر را طی خواهند کرد و با تعداد زیادی از هاستل‌های دشمن مبارزه می‌کنند و سعی می‌کنند با طوفان‌های شدید آن مانند گردبادهای عظیم در سراسر کشور بگردند.

 

 

The Last of Us Part 2

The Last of Us Part 2 چندین سال پس از اتفاقات بازی اول رخ می دهد. بازیکنان اکنون کنترل الی را در دست دارند که دنیایش ویران شده است. این یک بازی بی رحمانه است و مطمئناً برای بچه ها نیست. این در دنیایی خشن و پر از تنوع بیشتری از موجودات زامبی مانند، جناح‌ها و افرادی می‌گذرد که سعی می‌کنند به بهترین شکلی که می‌دانند زنده بمانند. این یک سفر احساسی دیگر است که شما را ساعت‌ها در بازی نگه می‌دارد. با این اوصاف، این یک بازی است که تنها پس از بازی The Last of Us Remastered می‌خواهید آن را بازی کنید.

 

 

Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man از استودیوی توسعه Insomniac Games می‌آید و عنوانی ضروری برای پلی‌استیشن 4 بود. بازیکنان در حال بازی در نقش پیتر پارکر هستند که نزدیک به ده سال است که در نقش مرد عنکبوتی حضور داشته است. این به پیتر این توانایی را داده است که از محدودیت‌های خود و چگونگی دور زدن شهر نیویورک برای مبارزه با جنایتکاران و ابرشرورهایی که به دنبال آسیب علیه غیرنظامیان بی‌گناه هستند، بپردازد. این یک بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص است، در حالی که بازیکنان مرد عنکبوتی به سرعت در شهر می چرخند، در ساختمان ها می خزند، تارها را برای چرخاندن تیراندازی می کنند و رگباری از حملات غوغا سریع را ارائه می دهند. به طور کلی، بازی مرد عنکبوتی را دنبال می کند که او با شخصیت شروری معروف به مستر نگاتیو سر و کار دارد. این یک موفقیت بزرگ است که یک عنوان اسپین آف وجود داشت که از آن زمان به بعد منتشر شد به نام Marvel’s Spider-Man: Miles Morales که بازیکنان را در نقش نمادین دیگری برای فرانچایز مرد عنکبوتی، مایلز مورالز قرار می دهد.

 

 

Red Dead Redemption 2

فکر می‌کنم بسیاری از افراد Red Dead Redemption را زمانی که برای اولین بار معرفی شد، بازی کردند . طرفداران Rockstar Games را برای Grand Theft Auto می‌شناختند، بنابراین ارائه یک داستان جنایی مشابه، اما وقوع در غرب قدیمی شبیه یک کلون ضعیف به نظر می‌رسید. با این حال، زمانی که بازی منتشر شد، طرفداران از داستان، شخصیت‌ها، مکانیک‌ها و جلوه‌های بصری همه آن شگفت‌زده شدند. چند سال بعد سریع به جلو رفت و ما یک قسط جدید داشتیم. Red Dead Redemption 2 پیش درآمدی برای Red Dead Redemption بود. بازیکنان وارد نقش آرتور مورگان شدند که یک قانون شکن بود که می‌خواست تکه‌ای از یک سرزمین آمریکایی را برای خود و گروهی که با آن سوار می‌شد بسازد. با این حال، با وجود قانون همیشه در دم آنها، نبردی برای ماندن در پیش رو، جمع آوری بودجه لازم و بالا بردن جهنم در طول مسیر بود. این یکی دیگر از عنوان‌های بصری چشمگیر بود که همه چیزهایی را که در قسمت اول دوست داشتیم با پیشرفت‌های فراوان از طریق قدرت پلتفرم‌های کنسول مدرن استفاده کرد.

 

 

Uncharted 4

در حالی که مجموعه Uncharted Nathan Drake شما را با این فرنچایز شروع می کند، Uncharted 4 نیز وجود دارد. این آخرین قسمتی است که Nathan Drake را به نمایش می گذارد که بزرگترین سفر او تاکنون است. ناتان دریک که در ابتدا از روزهای شکار گنج گمشده و یافتن حس ماجراجویی در مکان‌های گرمسیری خشن بازنشسته می‌شود، دوباره به درون انبوه چیزها کشیده می‌شود. یک روز، سام، برادر متوفی ناتان، در خانه او ظاهر می شود و از برادرش کمک می خواهد. با بسیاری از سوالات باقی مانده برای پاسخگویی و سفر دیگری برای شرکت در آن، ناتان برای بزرگترین ماجراجویی زندگی خود تا کنون می‌پیوندد.

 

 

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 بازیکنان را مستقیماً به گروه هک DedSec بازگرداند. به بازیکنانی که از بازی اول لذت برده بودند، حالا یک قهرمان جدید برای گذراندن این سفر داده شد که مارکوس هالووی است. در خلیج سان فرانسیسکو، بازیکنان بار دیگر به مهارت‌های خود در پنهان کاری و استفاده از هک دستگاه‌های مختلف تکیه می‌کنند. از آنجایی که این بازی در سانفرانسیسکو اتفاق می‌افتد، بازیکنان دنیای باز بزرگ دیگری برای بازیکنان دارند که می‌توانند با فعالیت‌هایی برای شرکت در آن کاوش کنند. این یک بازی هیجان‌انگیز است و باید آن را بررسی کنید، به‌ویژه از زمانی که آخرین ورود به این فرنچایز، Watch Dogs: Legion، انجام شد. به سطح انتظاراتی که طرفداران به آن امیدوار بودند، رسید.

 

 

Elden Ring

Elden Ring یک بازی بود که در لیست های عرضه پیش بینی شده تعداد کمی از طرفداران در سال 2022 قرار داشت. ما مطمئن هستیم که شما از قبل به خوبی در مورد بازی مطلع شده اید. این نسخه اکشن مهیج RPG بعدی است که توسط افراد حاضر در FromSoftware منتشر شده است. اگر با نام استودیو آشنا نیستید، آنها فرنچایز Souls را معرفی کردند و بازی بعدی آنها یک تجربه مبارزه چالش برانگیز دیگر است. الدن رینگ با کمک نویسنده جورج آر آر مارتین، دنیای فانتزی تیره و تاریک دیگری را به بازیکنان ارائه می دهد. بازیکنان در حال دریافت یک نقشه جهان باز بزرگ، غارت برای جمع آوری و تعداد زیادی باس نبرد برای عبور از این زمان هستند. به دلیل نقشه جهان باز، بازیکنان در اینجا آزادی بیشتری در نحوه پیشرفت خود در بازی خواهند داشت. حتی ممکن است چند تکرار از Elden Ring دریافت کنید، زیرا عنوان دارای چندین پایان برای باز کردن خواهد بود.

gameranx

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *