مجله گیم مارک

بررسی بازی hitman 3

بررسی بازی hitman 3

بررسی بازی hitman 3

بررسی بازی hitman 3 : از زمانی که در سال 2016 فرنچایز Hitman خود را راه‌اندازی کرد، IO Interactive در حال برگزاری یک استاد کلاس طراحی است. هر یک از ماموریت‌هایی که توسعه‌دهنده در آنچه که سری World of Assassination می‌نامد اجرا کرده است، شامل مجموعه‌ای عظیم و پیچیده از سیستم‌های متن‌شده و آزاد است که لحظات دلخراشی را خلق می‌کند، معماهای پیچیده‌ای را برای حل ارائه می‌دهد و به بازیکن اجازه می‌دهد کارهای مضحک و مضحک را هماهنگ کند.

خرید بازی hitman 3 برای ps5

         

موقعیت های اغلب خنده دار سطوح به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بارها و بارها پخش شوند، بنابراین شما می‌توانید تمام قسمت‌های متحرک آن‌ها را کاوش، درک کنید و در نهایت به آن‌ها تسلط پیدا کنید، و دیدن همه چیزهایی که فرد در یک بازی (یا در بیشتر موارد، حتی دو یا سه) ارائه می‌دهد، غیرممکن است.

نقد و بررسی بازی هیتمن 3

در نگاه اول، به نظر می‌رسد که Hitman 3 بیشتر شبیه به هم باشد. هیچ تغییر شدیدی در فرمول اصلی ایجاد نمی کند، در عوض چند ارتقاء گرافیکی و بهبود کیفیت زندگی را به چارچوب Hitman موجود اضافه می کند.

اما هیتمن 3 با طراحی سطح عالی به طور مداوم در World of Assassination پیشرفت می کند – که با توجه به قدرت تمام ماموریت های قبلی، چیزی می گوید. Hitman 3 مملو از ایده های سرگرم کننده و جذاب است که بسیاری از آنها با مفاهیم پایه چهار سال گذشته Hitman بازی می کنند.

احتمالاً با علم به این که بازیکنان تمام انواع زمان خود را صرف تسلط بر تنظیمات و سیستم‌های متعدد خود کرده‌اند، IO توپ‌های منحنی درخشانی را وارد می‌کند که شما را ملزم می‌کند تا از مهارت‌ها و دانش قاتل خود در راه‌های چالش‌برانگیز و هوشمندانه استفاده کنید.

تعامل با دنیای بازی 

در بررسی بازی Hitman 3، تمام مکانیک های مخفی کاری، راه هایی که می توانید با جهان تعامل داشته باشید و هوش مصنوعی دشمن مانند گذشته باقی می مانند. با این حال، این برای نحوه عملکرد هیتمن ضروری است – دانش و درک شما از سیستم‌های زیربنایی بازی چیزی است که امکان پخش مجدد سطوح را برای بهره‌برداری از پیچیدگی‌های آنها به روش‌های مختلف ممکن می‌سازد.

هیتمن 3 به جای احساس تاریخ، نشان می دهد که درک اینکه چگونه همه این قطعات متحرک با هم کار می کنند چقدر رضایت بخش است. هیچ افزودنی مکانیکی مهمی در ساخت بازی وجود ندارد، اما دیدن این که چگونه همه چیز با هم هماهنگ است، امروز به همان اندازه که اولین ورود به سه گانه World of Assassination در سال 2016 راه اندازی شد، تاثیرگذار است.

در هر یک از مکان های بازی، هدف شما این است که راهی برای از بین بردن اهداف ترور خود بیابید و سپس بدون اینکه متوجه شوید از سطح خود فرار کنید. شما این کار را تا حد زیادی با کوبیدن دشمنان، پنهان کردن بدن آنها و گرفتن لباس های آنها انجام می دهید.

برخی از مناطق بر اساس لباسی که می پوشید محدود شده اند، و برخی از دشمنان همچنان می توانند لباس های مبدل شما را ببینند و از شما می خواهند که با دقت از آنها دوری کنید. Agent 47 از مزایای Instinct برخوردار است، یک حالت دید که به او اجازه می‌دهد بفهمد که دشمنان از میان دیوارها کجا هستند و موارد تعاملی در محیط را برجسته می‌کند.

ماموریت های بازی هیتمن 3

همانطور که به صورت مخفیانه در اطراف هر سطح حرکت می کنید، هدف شما تلاش برای کشف اطلاعاتی است که به شما کمک می کند به اهداف خود نزدیک شوید و آنها را از بین ببرید. این ترورها را می‌توان به روش‌های ساده‌ای انجام داد، مانند تیراندازی به آنها یا خفه کردن آنها با گاروت، یا موارد پیچیده‌تر مانند افشای سیم برق در یک گودال و سپس روشن کردن کلید نزدیک برای برق‌گرفتن طعمه.

هرچه مخفی‌تر (و برای غیرهدف‌ها کشنده‌تر) باشید، امتیاز شما در پایان یک سطح بهتر است و هر مرحله پر از چالش‌هایی برای تکمیل است که شما را تشویق می‌کند تا راه‌های عجیب و خلاقانه‌ای برای از بین بردن علامت خود بیابید. کسی که می داند شما همیشه آنجا بوده اید هرچه چالش‌های بیشتری را تکمیل کنید، بیشتر به یک سطح “تسلط پیدا می‌کنید” که قفل مکان‌های شروع اضافی و گزینه‌های بارگیری را برای تغییر بیشتر تجربه باز می‌کند. 

بخشی از آنچه که سطوح هیتمن 3 را از سطوح هیتمن 1 و 2 متمایز می کند، نحوه انطباق آنها با داستان کلی است که IO در این مجموعه بیان کرده است. در گذشته، هر یک از سطوح هیتمن به عنوان یک فصل عمدتاً مستقل در داستان قاتل عامل 47 عمل می‌کردند. شما به مکانی با یک یا چند هدف می‌رفتید و هر ماموریت دارای داستانی درباره افرادی بود که شما بودید. پس از آن، که فرصتی برای نزدیک شدن به آنها دو چندان شد.

خرید بازی hitman 3 برای ps4 کارکرده

اما آن اهداف معمولاً تا حدودی به طور مماس با آنچه در داستان در حال آشکار شدن مامور 47 و کنترل کننده او، دایانا برنوود می گذشت، مرتبط بودند. در سرتاسر هیتمن 1 و 2، این زوج به آرامی متوجه شدند که شرکت کنندگان ناخواسته در جنگی بین Shadow Client، مردی که با دقت آنها را از طریق قراردادهای ترورشان دستکاری می کرد، و پراویدنس، سازمانی شبیه به ایلومیناتی متشکل از ابرثروتمندان تحت کنترل جهان هستند.

این بدان معناست که مأموریت‌ها احساس می‌کنند که تأثیر بیشتری دارند و اهداف جالب‌تر و منطقی‌تر هستند. شخصیت‌هایی که حذف می‌کنید عواقبی برای داستان دارند و این عواقب منجر به برداشت‌های تخیلی از فرمول سریال می‌شود، زیرا دشمنان 47 سعی می‌کنند با او مبارزه کنند.

خرید بازی هیتمن 3 برای ps4 کارکرده

پس از ایجاد یک قالب درخشان برای ماموریت‌های هیتمن، جایی که شما را در یک منطقه اغلب بزرگ انداخته می‌کنند و باید یاد بگیرید که چگونه برای دستیابی به اهدافتان کار می‌کند، IO دوباره و دوباره آن قالب را می‌شکند تا تجربه‌های سرگرم‌کننده، به یاد ماندنی و مبتکرانه ترور ایجاد کند. 

ign

نقاط مثبت
+ داستان سرایی قابل قبول که به خوبی سرانجام شخصیت‌های معرفی شده در سه‌گانه هیتمن را نشان می‌دهد
+ طراحی بسیار خوب مراحل بازی
+ متنوع بودن مراحل
+ ارزش تکرار بسیار بالا
+ سیستم مخفی‌کاری جذاب
نقاط ضعف
- هوش مصنوعی ضعیف در بعضی از بخش‌های بازی
- طراحی نامناسب مبارزات تن به تن
- طراحی نه چندان خوب سیستم شوتینگ بازی

خرید ویژه

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *