مجله گیم مارک

بهترین بازی های اکشن ps5

بهترین بازی های اکشن ps5

بهترین بازی های اکشن PS5 کدامند؟

بهترین بازی های اکشن ps5 این است که به ما اجازه می‌دهند کارهایی را انجام دهیم که در زندگی واقعی نمی‌توانیم انجام دهیم، خواه این کار مخفیانه در Hitman 3 باشد یا در شهر نیویورک در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. خواه انجام بدلکاری های مرگبار یا فرار از ساختمانی در حال سوختن با چند ثانیه فرصت، ژانر بازی های اکشن همه چیز در مورد تجربه سواری های هیجان انگیز است که در زندگی واقعی وحشتناک خواهد بود.

بهترین بازی های ps5

اگر دوست دارید عناوین شما هیجان انگیز تر از حد معمول باشند، خوشبختانه بهترین بازی های اکشن PS5 مملو از بازی های با اکتان بالا است که بسیار توصیه می شود. چه در جستجوی گنج گمشده در Uncharted: Legacy of Thieves Collection یا آزاد کردن یک جزیره گرمسیری کامل در Ghost of Tsushima: Director’s Cut باشید، هر بازی در این لیست باعث می‌شود که کنترلر DualSense خود را محکم بچسبانید و روی لبه قرار بگیرید.

این فهرست، همانطور که توسط جامعه Push Square رتبه‌بندی و رتبه‌بندی می‌شود، تجربیات مختلفی را شامل می‌شود، از ماجراجویی‌های داستان محور مانند Horizon Forbidden West گرفته تا Elden Ring با محوریت جنگی. موضوع ثابت در اینجا این است که تماشایی، انفجار و البته اکشن زیادی وجود دارد. چه در Star Wars Jedi: Fallen Order از یک شمشیر در مجموعه Nioh استفاده کنید، چیزی را خواهید یافت که برای جوینده هیجان درونی شما جذاب باشد.

همانطور که در بالا اشاره شد، این بهترین بازی های اکشن در لیست PS5 توسط شما سفارش داده شده است، بنابراین اگر با این موقعیت ها مخالف هستید، این شما هستید که باید کاری در مورد آن انجام دهید. در زیر یک کادر جستجو پیدا خواهید کرد که به شما امکان می‌دهد بازی‌های اکشن مورد علاقه خود را پیدا کرده و رتبه‌بندی ارسال کنید، یا می‌توانید روی ستاره کنار هر یک از عناوین زیر کلیک کنید تا نظر شخصی خود را به اشتراک بگذارید. این فهرست در طول زمان تکامل می‌یابد و رشد می‌کند، بنابراین مطمئن شوید که موارد دلخواه خود را در زمان انتشار و زمانی که منتشر می‌شوند، رتبه‌بندی کنید.

Dying Light 2 

شاید بازی اصلی Dying Light به شدت مورد توجه قرار گرفته باشد، اما مطمئناً در PS4 فروش خوبی داشت. به این ترتیب، انتظارات برای این دنباله PS5 بالا بود، با توسعه دهنده Techland که نوید انواع انتخاب های روایی و ضربات داستانی جذاب را داد. و در حالی که محصول نهایی این ادعاها را برآورده نمی کند، عنوان واقعی جهان باز هنوز هم یک عنوان سرگرم کننده است. به دنبال چیزی هستید که مغزتان را خاموش کند و شروع به تکه تکه کردن و بریدن مردگان کنید؟ شما نمی توانید خیلی بهتر از Dying Light 2 انجام دهید. با یک مجموعه حرکتی پارکور عالی، پیمایش هرگز به این خوبی احساس نمی شد.

نقاط مثبت
+ حلقه بازی رضایت بخش بازمی گردد
+ گزینه های پارکور عالی
+ مبارزه سنگین و بی رحمانه به نظر می رسد
+ برخی از سیستم های RPG
+ بازی کردن حس فوق العاده ای دارد
نقاط ضعف
- داستان کسل کننده، شخصیت های غیر جالب
- تصمیمات بسیار اندک هستند
- بدون حالت گرافیکی قطعی
- جک معمول جهان باز

Sniper Elite 5

هر بازی نیازی به افشاگری ندارد، و Sniper Elite 5 ثابت می کند که شناخت مخاطبان شما گاهی اوقات تنها چیزی است که لازم است. پنجمین سفر کارل فیربرن، قهرمان داستان گراف، او را به فرانسه اشغالی می برد، جایی که او باید به نقشه مک گافین به نام عملیات کراکن پایان دهد. ترکیبی از مخفی کاری و زد و خوردهای دوربرد، با طراحی متراکم و سطح عمودی Rebellion که در اینجا واقعاً هدف است، ترکیبی فوق‌العاده رضایت‌بخش را ایجاد می‌کند. چین و چروک های جدید شامل مکانیک Axis Invasion است که به بازیکنان رقیب اجازه می دهد تا به کمپین تک نفره شما نفوذ کنند و تنش را به شدت افزایش دهند. این یک گردش آشنا به طور کلی، اما به خوبی اجرا شده – Sniper Elite را از دست نمی دهد.

نقاط مثبت
+ سطوح ماسهبازی متراکم و متنوع
+ تصاویر فتوگرامتری خیره کننده
+ بازی تک تیرانداز عالی
+ پشتیبانی از دوال سنس هوشمند
+ تنظیمات دشواری قابل تنظیم
+ قابل پخش عمیق
+ Axis Invasion تنش را اضافه می کند
نقاط ضعف
- تنبیه گیم پلی در نقاط
- برخی از کنترل های شلخته
- قالبی تا حد زیادی آشنا
- کات سین های وحشتناک

Assassin’s Creed Valhalla 

از بسیاری جهات، Assassin’s Creed Valhalla مانند ترکیبی از Origins و Odyssey است. مانند Origins، در این حماسه حماسی وایکینگ تمرکز بسیار بیشتری بر داستان سرایی وجود دارد. اما مانند Odyssey، Valhalla به شدت به مکانیک های RPG توسعه یافته، مانند تراز کردن، تجهیزات و درختان مهارت تکیه می کند. شما در نقش Eivor، یک جنگجوی وایکینگ تسخیر شده که نروژ را ترک می کند تا یک خانه جدید در قرن نهم انگلستان ایجاد کند، بازی می کنید. Valhalla با یک جهان باز و سرسبز پر از انواع نشانه‌ها و اسرار، یک بازی واقعی است، اما بازی‌های داستان محور آن برخی از بهترین شخصیت‌ها و ضرب‌های روایی را در کل مجموعه ارائه می‌دهند.

نقاط مثبت
+ تاکید زیادی بر جستجوهای داستانی
+ داستان و شخصیت های جذاب
+ جهان باز زرق و برق دار و تصفیه شده
+ انتخاب بازیکن زیاد
+ موسیقی متن فوق العاده
+ به نظر می رسد و در PS5 عالی اجرا می شود
نقاط ضعف
- مبارزه مدتی طول می کشد تا شروع شود
- لهجه ها همه جا هست
- تعداد کمی از باس های کالسکه

Deathloop

استودیوی Arkane به خاطر سیم‌های همه‌جانبه‌اش مانند Dishonored شناخته می‌شود و با Deathloop، توسعه‌دهنده این فرمول را در مسیری جسورانه جدید پیش می‌برد. بازی به عنوان یک قاتل گرفتار در یک حلقه زمانی در جزیره ای پر از شخصیت های تحقیرآمیز، وظیفه شماست که همه آنها را در یک چرخه حذف کنید، در غیر این صورت باید دوباره شروع کنید. لذت بازی در این است که به آرامی دنباله درست رویدادهایی را که باید اتفاق بیفتد تا بتوانید کد را شکسته و حلقه را بشکنید، مشخص کنید. تاکید بیشتر بر اکشن همراه با برخی قدرت‌های فوق‌العاده سرگرم‌کننده باعث می‌شود این حس یک Dishonored فوق‌العاده‌ای باشد. مکانیک حلقه و تهدید تهاجمات بازیکنان باعث ایجاد تنش می شود و همه اینها با زیبایی شناسی فوق العاده دهه 60 ارائه شده است.

نقاط مثبت
+ حلقه گیم پلی آزمایشی و عالی
+ اسلحه بازی رضایت بخش
+ توانایی های عالی
+ حلقه زمان بسیار خوب مدیریت می شود
+ شخصیت های کاریزماتیک
+ چند تصویر زیبا
نقاط ضعف
- هوش مصنوعی دشمن بیچاره
- چند هدف خسته کننده
- به طرز شگفت انگیزی خطی است

Destiny 2

تیرانداز آنلاین Bungie هنوز در صدر جدول زمانی است که نوبت به بازی با سلاح می رسد، اگرچه نمی توان انکار کرد که Destiny 2 یک مهره سخت برای شکستن اگر شما کاملاً تازه وارد دنباله علمی تخیلی هستید، وجود دارد. با این حال، گیر کرده و محتوای با کیفیت فراوانی برای جویدن پیدا خواهید کرد. کمپین‌ها، ماموریت‌های همکاری، چندنفره رقابتی – این یک بازی است که به نظر می‌رسد برای انفجار در نقاط مناسب است، و اقدام فوق‌الذکر چسبی است که همه چیز را در کنار هم نگه می‌دارد.

نقاط مثبت
+ هنوز هم Destiny 2 است
+ عملکرد صاف
+ زمان بارگذاری فوق العاده کوتاه
+ تصاویری عالی
+ Gunplay حتی در PS5 بهتر است
نقاط ضعف
- هنوز هم Destiny 2 است
- موفقیت بصری بزرگ در 120 فریم در ثانیه
- بدون کارت فعالیت یا محرک تطبیقی
- برای تازه کارها بسیار طاقت فرسا
- بهترین محتوا پشت paywall است
‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *