روشهای ارسال کالاهای خریداری شده (حمل و نقل)

تمامی خریدها از فروشگاه گیم مارکت به سه روش ارسال می شوند: پست پیشتاز، تیپاکس و پیک موتوری. در ادامه با هر کدام یک از شیوه‌های ارسال کالا در فروشگاه گیم مارکت آشنا می شوید.

——————————–

ارسال با پست پیشتاز

خریدار می تواند در انتهای فرایند خرید خود، با انتخاب گزینه ی ارسال از طریق پست پیشتاز و پس از محاسبه و پرداخت هزینه های مرتبط با آن که بر حسب مسافت و همچنین وزن و نوع بسته بندی کالای مورد انتخاب انجام می گیرد، آن را در آدرس ثبت شده خود، دریافت کند. لازم به ذکر است هزینه ها در لحظه ی خرید محاسبه می‌شود و می بایست به همراه مبلغ کالای انتخابی به حساب سایت پرداخت گردد. پس از ثبت درخواست، بسته‌ی شما بر اساس مقدار فاصله‌ی محل شما تا تهران، بین 24 ساعت تا 72 ساعت به دستتان خواهد رسید.

نکته 1 : کالاهایی که خریدار از طریق پست پیشتاز خواهان دریافت آنها می باشد دارای کد رهگیری پستی بوده که می توان از طریق سایت اداره ی پست، آن را رهگیری نمود.  http://itemtracking.post.ir
نکته 2 : فروشگاه گیم مارکت کد رهگیری مرسوله ی شما را پس از دریافت از اداره ی پست، در حساب کاربری شما و در داخل خود فاکتور خریداری شده ثبت می کند تا از آن طریق بتوانید مرسوله ی خود را رهگیری نمایید.
نکته 3 : نوشتن آدرس صحیح و دقیق به همراه کدپستی معتبر الزامی ست و در صورت برگشت خوردن مرسوله به دلایل نقص آدرس و مشخصات غلط خریدار، فروشگاه گیم‌ مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال نرسیدن مرسوله به کاربر را ندارد و کلیه هزینه‌های ارسال مجدد کالا بر عهده خریدار خواهد بود.

این روش برای خرید بازی یا کالاهای کوچک و سبک پیشنهاد می شود.

——–

ارسال با تیپاکس

خریدار می تواند در انتهای فرایند خرید خود، با انتخاب گزینه ی ارسال از طریق تیپاکس و در صورت سکونت در مراکز استان ها و شهرهایی که تیپاکس در آن ها نمایندگی معتبر دارد، کالای خود را ظرف 24 ساعت الی 72 ساعت تحویل بگیرد. (زمان ارسال در بیش از 90 شهر که تک مسیره می‌باشند به طور معمول 24 ساعته است  سرویس‌دهی تیپاکس تنها در شهرهایی که دو مسیره یا راه دور هستند، در 48 تا 72 ساعت انجام می‌شود.)

نکته 1 : کالاهایی که از طریق تیپاکس ارسال می شوند دارای کد رهگیری آنلاین مرسوله نیستند اما بر اساس قبض صادر شده، دارای شماره سریال قابل پیگیری هستند.
نکته 2 : گیم‌ مارکت به منظور یکسان سازی هزینه های تیپاکس برای همه ی مشتریان در همه جای ایران، مبلغ 130.000 ریال دریافت می‌کند که با توجه به هزینه بسته بندی، قیمت پایه ارسال کالا در تیپاکس می باشد.
نکته 3 : سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهریِ شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی با خود دفتر تیپاکس تماس گرفته و اقدام نمایند.

استفاده از تی پاکس بهترین روش برای شهرستانی هاست. توجه داشته باشید که شهر شما شعبه تیپاکس داشته باشد.

——–

ارسال با پیک موتوری

خریداران ساکن تهران می توانند در انتهای فرایند خرید خود با انتخاب گزینه ی ارسال از طریق پیک موتوری و وارد کردن آدرس دلخواه، کالای خود را در همان روز سفارش تحویل بگیرند.

نکته 1 : هزینه ی حمل کالا در تهران براساس تعرفه پیکهای موتوری می باشد و در هنگام تحویل کالا قبض حمل کالا را دریافت نمایید.
نکته 2 : در صورتیکه خریدار، خرید کالایی را پس از ساعت 18 انجام دهد، کالای مورد نظر را فردای همان روز در دریافت خواهد کرد. توجه داشته باشید که روزهای تعطیل رسمی ارسال انجام نخواهد شد.

سریعترین و بهترین راه دریافت کالا در تهران این روش می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *